Autoškola Chrudim. Kde jsme a co děláme

Autoškola Šmerák nabízí v Chrudimi kurzy autoškoly sk. B (osobní automobil od 18 let), kurzy motoškoly sk. AM (malý motocykl od 15 let, sk. A1 (lehký motocykl od 16 let), sk. A2 (střední motocykl od 18 let) a sk. A (velký motocykl od 20/24 let).

V Chrudimi jezdíme s vozy Škoda Fabia, Škoda Rapid Spaceback, Škoda Rapid, Škoda Octavia diesel, Škoda Octavia benzin a motocykly Honda CBR 125, Honda CBF 500 a Honda CBF 600. Autoškola Šmerák v Chrudimi sídlí v administrativní a obchodní budově „U Kálesů“ na adrese Čs. partyzánů 26, kde máme i učebnu.

Prohlédněte si učebnu Chrudim

Náhledy využívají technologii Google Street View – můžete si tak myší (na pc) nebo prstem (na dotykových obrazovkách) dojít od vchodu do učebny a zpátky. Jednak si prohlédnete, kde sídlíme (a při první cestě k nám nezabloudíte :), ale též zjistíte, že splňujeme podmínky zákona o předepsaných prostorech pro učebnu.

A když pomineme zákon, tak je jasné, že kvalitní výuku teorie nemůže nikdo poskytnout v kavárně či v autě, kde např. nemá k dispozici velký monitor pro výukové obrázky a videa či tabuli pro nákresy dopravních situací. I malé věci dělají velké výsledky.

Kontaktní údaje

Adresa
Autoškola Šmerák, Čs. partyzánů 26, 537 01 Chrudim I

Tel.
tel.: 732 93 23 23

E-mail / internet
info@autoskola-smerak.cz, www.autoskola-smerak.cz

GPS lokace
Chrudim: 49.9525525N, 15.7912353E

Kde nás v Chrudimi najdete

V Chrudimi sídlíme v Čs. partyzánů 26, což je přes křižovatku proti Muzeu. Dříve se tu říkalo “U Kálesů”. Kdo ví, dorazí. Kdo neví, volá 732 932 323 – navedeme, poradíme :)

Učebna Chrudim

Chci do kurzu

Nebo něco jiného. Nevadí. Ptejte se na cokoliv, chtějte totéž. Co víme, odpovíme ... co můžeme, uděláme :)

Těší nás Váš zájem o naše služby.

Pokud se chcete přihlásit na některý z našich kurzů, klikněte na přihlášku. Pokud nám chcete napsat, prosíme vyplňte níže formulář. Už se nemůžeme dočkat.

Sdílej