Dárkové poukazy

Dárkový poukaz na kurzy autoškoly

Dárkový poukaz za 500 Kč + doplatek v průběhu kurzu

Poukaz na autoškolu je dárek na celý život. Navíc právě teď nemusíte platit celou hodnotu kurzovného, ale jakoukoliv jeho část od 500 Kč. Podívejte se na aktuální ceny jednotlivých kurzů autoškoly v ceníku – nabízíme přípravu pro řízení osobních automobilů a motocyklů.

Jak to funguje? Vyberete si z naší nabídky jakýkoliv kurz, uhradíte zálohu alespoň 500 Kč (či více dle Vaší volby), my Vám poštou zašleme nebo osobně předáme dárkový poukaz a zbytek ceny autoškoly uhradíte až v průběhu kurzu.

Platnost poukazu je celý rok

Samozřejmě můžete hodným potomkům nadělit poukaz v plné ceně autoškoly, rádi Vám vyhotovíme poukaz právě na tuto hodnotu. Ale v osmnácti je hodný málokdo, takže pro ty ostatní máme poukazy na cenu dle Vašeho požadavku – od 500 Kč. Navíc poukaz můžete uplatnit do 12 měsíců od jeho vydání, času pro výběr termínu autoškoly bude tedy dost.

Kdy přijít do autoškoly?

Ze zákona lze přijít do autoškoly už rok a půl před narozeninami. Ale to je zbytečné: máme vyzkoušeno, že stačí na kurz dorazit 2 – 3 měsíce předem (podle toho, jak kdo má čas na jízdy). A řidičák pak může být k narozeninám.

I když má potomek narozeniny např. až za rok v prosinci, nevadí – dárkový poukaz platí do konce následujícího roku. Takže stačí přijít na kurz v říjnu či listopadu a v prosinci můžeme jít ke zkouškám :-)

V nabídce i poukazy pro kondiční jízdy

Kondiční jízdy nabízíme pro čerstvé absolventy autoškoly i pro majitele již zaprášených řidičáků. Jezdí se na našem vozidle a čím více jízd objednáte, tím je dárkový poukaz lacinější (viz ceník). Poukaz navíc můžete též uplatnit do 12 měsíců od jeho vydání, takže na jízdy není spěch.

Objednávka dárkového poukazu

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Jméno obdarovaného

  Hodnota poukazu

  Volba druhu poukazu

  Způsob platby

  Způsob distribuce dárkového poukazu

  Adresa pro zaslání poukazu (pouze při distribuci poštou)

  Doplňující informace, otázky, zprávy atd.

  Chci do kurzu

  Nebo něco jiného. Nevadí. Ptejte se na cokoliv, chtějte totéž. Co víme, odpovíme ... co můžeme, uděláme :)

  Těší nás Váš zájem o naše služby.

  Pokud se chcete přihlásit na některý z našich kurzů, klikněte na přihlášku. Pokud nám chcete napsat, prosíme vyplňte níže formulář. Už se nemůžeme dočkat.