Motoškola na motocykl sk. AM

Závěrečné zkoušky od 15 let, kurz v autoškole samozřejmě dříve

Ceník kurzu sk. AM - malý motocykl

Výhodný kurz

21999 Kč

Počet jízd celkem: min. 13

Jízd týdně: 2
On-line testy: ano
Přednostní zkoušky: ne
Opakování zkoušek zdarma: 1x

Min. věk ke dni zkoušek: 15 let

Rychlý kurz

24999 Kč

Počet jízd celkem: min. 13

Jízd týdně: 4
On-line testy: ano
Přednostní zkoušky: ne
Opakování zkoušek zdarma: 2x

Min. věk ke dni zkoušek: 15 let

Extra kurz

27999 Kč

Počet jízd celkem: min. 13

Jízd týdně: 6
On-line testy: ano
Přednostní zkoušky: ano
Opakování zkoušek zdarma: 3x

Min. věk ke dni zkoušek: 15 let

 • ceny kurzu neobsahují správní poplatek za závěrečné zkoušky hrazený Městskému úřadu, viz ceník správních poplatků,
 • "opakování zkoušek zdarma" znamená, že dodatečná jízda před opakovací zkouškou a zkouška samotná je za 0 Kč (1x - 3x dle druhu kurzu). Netýká se správních poplatků. V případě vícečetného opakování je jízda před opakovací zkouškou a zkouška samotná hrazena dle ceníku,

Jak se přihlásit

 1. Přihlaste se on-line. Do mailu obdržíte potvrzení registrace a vyplněnou přihlášku + zdravotní posudek. Oba dokumenty vytisknete a postupujete dle dalších bodů. (Nemáte tiskárnu? Žádný problém. Napište nám a my to zařídíme).
 2. Zdravotní posudek nechte potvrdit od Vašeho praktického lékaře.
 3. Vyplněnou přihlášku a potvrzený zdravotní posudek přineste na první hodinu teorie (kdo zapomene, může i na druhou. S sebou si vezměte též občanský průkaz (nebo pas či potvrzení trvalého pobytu). Pozor, pozor: lékařský posudek nesmí být v době nástupu do autoškoly starší než 3 měsíce.
 4. Zbytek domluvíme osobně na kurzu. Pokud Vás ještě něco zajímá, klidně se ptejte - odpovídáme skutečně rádi :-)

Základní informace o řidičském oprávnění sk. AM

Do kurzu se můžete přihlásit již 18 měsíců před dovršením požadovaného věku 15 let, zkoušky lze složit nejdříve v den narozenin. Vždy je nutný písemný souhlas zákonného zástupce.

Přeloženo: zkoušky můžete dělat nejdříve patnáctiletí, do autoškoly však můžete příjít dříve. Doporučujeme cca 3-4 měsíce před narozeninami – ještě dříve je to v kurzu zbytečně dlouhé, později už nemáte řidičák k narozeninám :) A rodiče o tom musí vědět!

Podmínky pro získání řidičského oprávnění sk. AM

 • věk 15 let
 • platná lékařská prohlídka
 • úspěšná závěrečná zkouška

Trocha ze zákona (to číst nemusíte, dozvíte se v kurzu :)

Po absolvování kurzu autoškoly sk. AM (a složení příslušných zkoušek) získáte řidičské oprávnění. S řidičským oprávněním sk. AM budete kompetentní k řízení motorových vozidel s konstrukční rychlostí nepřevyšující 45 km/h – motocyklů se zdvihovým objemem spalovacího motoru nepřevyšujícím 50 cm3 či s výkonem elektrického motoru do 4 kW, tříkolových vozidel se zdvihovým objemem spalovacího motoru nepřevyšujícím 50 cm3 nebo u jiných motorů s výkonem nejvýše 4 kW a čtyřkolových vozidel o hmotnosti v nenaloženém stavu nejvýše 350 kg se zdvihovým objemem spalovacího motoru nepřevyšujícím 50 cm3 nebo u jiných motorů s výkonem nejvýše 4 kW.

Jak uhradit kurz

 1. celý najednou nebo na splátky bez navýšení. Oceníme první splátku minimálně 2000 Kč (ale umíme se domluvit skoro na všem)
 2. hotově či převodem na bankovní účet
 3. bližší informace obdržíte mailem po přihlášení do kurzu

Naše vozidla

Honda CBR 125, palivo: benzin

Informace pro cizince

Zájemci o autoškolu bez občanství ČR - ze zemí EU

 • musí doložit své vazby na Českou republiku (např. potvrzení o studiu, nájemní smlouva, výpis z katastru nemovitostí, pracovní smlouva atd.), nikoliv však povolení k pobytu,
 • kopii uvedených dokumentů přiloží k přihlášce do autoškoly. Do přihlášky samotné uvedou adresu bydliště v ČR, nikoliv bydliště v mateřské zemi.

Zájemci o autoškolu bez občanství ČR - ze zemí mimo EU

 • musí doložit povolení k dlouhodobému či trvalému pobytu,
 • o vydání řidičského oprávnění požádají nejdříve po uplynutí 6 měsíců od data vystavení povolení k pobytu. Do kurzu autoškoly však nastoupí kdykoliv dříve.

Chci do kurzu

Nebo něco jiného. Nevadí. Ptejte se na cokoliv, chtějte totéž. Co víme, odpovíme ... co můžeme, uděláme :)

Těší nás Váš zájem o naše služby.

Pokud se chcete přihlásit na některý z našich kurzů, klikněte na přihlášku. Pokud nám chcete napsat, prosíme vyplňte níže formulář. Už se nemůžeme dočkat.