Přihláška do kurzu autoškoly

Díky za výběr naší autoškoly, nové přihlášky máme skutečně rádi. A z Vaší jsme nadšeni - děkujeme! Aby vše klaplo, prosíme níže o vyplnění základních údajů, podle kterých provedeme rezervaci v příslušném kurzu. Co bude dál, Vám napíšeme v následujícím e-mailu. Posílá ho robot, takže dorazí chvilku po odeslání přihlášky (prosíme vyplnit správně e-mail, aby pošta nebloudila. Pokud v doporučené poště nic nevidíte, mrkněte do spamu, resp. na Seznamu do hromadné pošty a na Gmailu i do promo akcí.)

Formuláře ke stažení

Po vyplnění přihlášky výše Vám zašleme vyplněné formuláře přihlášky a lékařské potvrzení v .pdf. Oba si vytisknete a donesete na začátku kurzu. Pakliže přeci jen potřebujete prázdné formuláře, níže k dispozici ke stažení:

Chci do kurzu

Nebo něco jiného. Nevadí. Ptejte se na cokoliv, chtějte totéž. Co víme, odpovíme ... co můžeme, uděláme :)

Těší nás Váš zájem o naše služby.

Pokud se chcete přihlásit na některý z našich kurzů, klikněte na přihlášku. Pokud nám chcete napsat, prosíme vyplňte níže formulář. Už se nemůžeme dočkat.