7 důvodů proč si zvolit Autoškolu Šmerák

7 důvodů proč si zvolit Autoškolu Šmerák

Nešidíme

Každá jízda trvá nejméně 45 minut. Každý týden je lekce teorie. Každá teorie se učí v učebně. Od každé platby dostanete doklad. Banality? Zeptejte se žáků malých a levných autoškol – někde si cenu pod cenou musí kompenzovat.

Nekřičíme

Naši lektoři jsou klidní sympaťáci. Na žáky nekřičí, jsou trpěliví, snaží se pomoci. Ke každému žákovi přistupují individuálně. Tak, aby se kombinace konkrétní žák + lektor rovnala úspěšné zvládnutí všech řidičských znalostí a dovedností.

Vozový park v kondici

Veškerá naše vozidla jsou pravidelně servisována, všechna vozidla jsou řádně pojištěna, jezdíme na kvalitních pneumatikách, máme všechna potřebná potvrzení a kontroly. Vozidla pravidelně měníme, více jak polovina vozidel je ještě v záruce.

Příjemná výuka

Autoškolu děláme nějaký pátek, takže víme, že nejlépe učí lektor a nejlépe kontroluje počítač. Lektor tedy všechno vysvětlí, předvede, nakreslí, pustí video či obrázky. A počítač v rámci online testů znalosti prověří. Kombinace zkušeného lektora a moderní techniky přináší nejlepší výsledky. Příjemné pro žáky i vyučující.

Vlastní učebna

Neučíme teorii ani v kavárně, ani (pouze) při jízdách v autě. Jednoduše proto, že nejlépe se teoretické základy osvojí v učebně s velkým monitorem pro výukové obrázky a videa, tabulí pro nákresy dopravních situací, lavicemi pro rozložení poznámkových bloků. Prohlédněte si naší učebnu a zeptejte se v jiných autoškolách, kde a jak teorii učí. I malé věci dělají velké výsledky.

On-line testy

Počítač je náš kamarád. Tam kde má objektivně lepší výsledky, tam pro nás pracuje. Třeba znalosti zkontroluje nejlépe. Proto každý žák dostane přístup do (patrně nejkvalitnější) aplikace na testování znalostí. Placené aplikace, ale mimořádně dobré. Od nás je přístup v rámci kurzu zdarma. Žáci tak přesně ví, jak si stojí … my pak přesně víme, kde je třeba ještě přidat, co dovysvětlit. Jednoduché, funkční.

Garance opakování zkoušek zdarma

Autoškolu se snažíme dělat co nejlépe. Proto se nebojíme jít s kůží na trh. Jako jediná autoškola široko daleko nabízíme garanci opakování zkoušek zdarma*. Co to znamená? V ceně kurzu je výuka, výcvik a zkoušky. Ke zkouškám připravujeme administrativu, ale též je Vám k dispozici lektor a vozidlo. Tak to má většina autoškol.
Pokud se však zkouška nepovede, musí žák absolvovat opakovací zkoušku. Opět s novou administrativou, opět s časem svého lektora i vozidla. Ve většině autoškol se již toto platí. Má to logiku – hodina práce lektora s vozidlem je za několik stokorun.
My jsme však jiní. První opravnou zkoušku máme pro všechny zcela zdarma. Proč? Prostě proto, že stejně jako Vy, jsme dali do přípravy na zkoušky všechno. A když se to nepovedlo – jedeme v tom spolu :)

* garance se netýká správních poplatků MÚ

Chci do kurzu

Nebo něco jiného. Nevadí. Ptejte se na cokoliv, chtějte totéž. Co víme, odpovíme ... co můžeme, uděláme :)

Těší nás Váš zájem o naše služby.

Pokud se chcete přihlásit na některý z našich kurzů, klikněte na přihlášku. Pokud nám chcete napsat, prosíme vyplňte níže formulář. Už se nemůžeme dočkat.